Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Tunto

Jako byste se právě dívali na polární záři. Takový pocit ve vás vyvolají produkty světoznámé finské značky Tunto. Poprvé se na trhu objevily v roce 2004 a od té doby získaly nesčetně věhlasných cen. Jejich výrobky jsou totiž unikátní kombinací kvalitní ruční práce se dřevem a těch nejmodernějších technologií

Značku Tunto založil nadaný designér Mikko Kärkkäinen. Všechna jejich malá umělecká díla jsou vyráběna ručně ve finském městečku Järvenpää. Mottem Tunta je „s láskou pro detail a udržitelnost.“ Veškeré dřevo pochází pouze z obnovitelných certifikovaných zdrojů. Světla jsou vyráběna s úspornými LED a OLED technologiemi. 

Inovativní produkty se vyznačují nenápadnými dotykovými spínači, díky čemuž výsledné dílo působí čistě a funkčně. Do portfolia značky patří zejména stolní a stojací lampy či nástěnná a závěsná svítidla. Zdobí nejednu domácnost, ale také kanceláře, hotely, restaurace a další veřejná místa. Díky ručnímu zpracování však všechny lampy i světla odpovídají individuálním potřebám každého zákazníka

Název Tunto ve finštině znamená smysl. Jejich výrobky totiž zasáhnou několik vašich smyslů naráz. Váš zrak uchvátí jasné světlo, ucítíte vůni poctivého dřeva a budete se dotýkat jeho jemného povrchu. 

Také vám dává smysl pořídit si světlo, které bylo vyrobenou v souladu s přírodou a obohaceno o to nejlepší, co je mezi technologiemi dostupné? Nám rozhodně ano!

Všechny produkty Tunto naleznete ZDE.

tunto1