Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

UMAGE

"Příběh skandinávského designu rozvíjíme více než kdy dříve tím, že spojujeme estetiku, jednoduchost a funkčnost, kterou obohacujeme o promyšlené zpracování a péči o životní prostředí. Naše návrhy jsou hluboce zakořeněny v rozmanité městské krajině a čisté přírodě obklopující náš domov v centru dánské Kodaně."

Nová kolekce nábytku a doplňků je všestranná, flexibilní a multifunkční. Je navržena tak, aby vdechla život do menších prostorů. S čistými liniemi, silnými grafickými prvky a zaměřením na detaily. Řada nábytku Feelings ve skandinávském designu pokračuje v použití chytrých obalových řešení ke snížení dopadů dopravy na životní prostředí. To vše bez dopadu na design a provedení.

Po zahájení cesty UMAGE v roce 2008 firma neustále roste a rozšiřuje se. Dnes jsou výrobky UMAGE přítomné ve více než 2000 obchodech ve 40 zemích po celém světě.

Všechny výrobky od značky UMAGE naleznete ZDE.

umage0umage

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení