Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Villeroy & Boch

1748 – rok, kdy se zrodila hvězda mezi porcelánkami – značka Villeroy & Boch. Francois Boch začal se svými třemi syny vyrábět porcelánové servisy ve vesničce Audun-le-Tiche v Lotrinsku. Dalším důležitým mezníkem byl rok 1836, kdy se Francois Boch spojil s Nicolasem Villeroyem, původně konkurenční značkou. Společně vytvořili silnou věhlasnou firmu.

Jedním z prvních trhů, na které Boch cílil, bylo Lucembursko. Není tedy divu, že jednou z nejstarších a dodnes prodávaných kolekcí je Alt (Old) Luxemburg. Dnes firma nabízí desítky různých kolekcí, ať již decentní čistě bílé jako je Artesano Original nebo s tradičními venkovskými motivy jako jsou French Garden nebo Mariefleur či vysoce moderní kolekce jako Manufacture, která na pohled i na dotek připomíná břidlici. Vyrábí také exkluzivní sady dětského nádobí.

Značka Villeroy & Boch nabízí vysoce kvalitní prémiový porcelán, který je založený na tradici staré více než 270 let. Pyšní se rozsáhlým sortimentem výrobků, které lze využívat při slavnostních příležitostech i každodenním stolování. Villeroy & Boch je synonymem pro luxusní evropský porcelán. Na tvorbě kolekcí se podílely i významné osobnosti světového designu – Matteo Thun, Kenzo, Isabelle de Borchgrave či Maggy Champsaur.

Villeroy & Boch přichází s moderními postupy ve výrobě, ale zároveň si zakládá na ekologii a trvalé udržitelnosti. Kromě jídelních servisů vyrábí též sanitární keramiku. Vysoký estetický standard a nezaměnitelná kvalita materiálů - Villeroy & Boch nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Všechny produkty značky Villeroy & Boch naleznete ZDE.

vb2