Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Mahagonová mísa Black Striped bowl - Ethnicraft

Kód: ET-29732
vystaveno v showroomu
Značka: Ethnicraft
3 728 Kč 3 081 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte si vyprávět příběh až z daleké Jávy!

Právě tam, tisíce kilometrů od vás, v dílnách původních jávských řezbářů a soustružníků, vznikají „pruhované mísy“ Black Striped bowls od značky Ethnicraft. Každá z nich je svým způsobem unikátní a představuje dokonalé svědectví zručnosti, jež je dědictvím mnoha generací a výsledkem lásky k hřejivosti a tvárnosti dřeva. 

Black Striped bowls vycházejí svým zpracováním z dávné historie, ale designem se výrazně dotýkají současnosti. Evokují exotiku, ale zahlédnete v nich i geometrii kubismu. Jsou „přísné“ i neskutečně hravé. A přestože pocházejí z černého mahagonu, jehož sílu ještě zdůrazňuje matný lak, jsou mísy Black Striped bowls perfektním symbolem domácí útulnosti. Jsou přesně tím detailem, který vám každý den připomene, proč jste u vás doma tak rádi. Obklopení krásou věcí, jež pro vás mají osobní hodnotu.

(Průměr 40 cm a váha takřka 2 kg navíc napovídají, že Black Striped bowl nebude žádná snadno přehlédnutelná mistička, jakých máte doma už tucty!)

 

Údržba

Pro pravidelné utírání prachu používejte suchý hadřík. Pro čištění nebo v případě rozlití použijte vlhký hadřík a přírodní mýdlo. Osušte měkkým čistým hadříkem. 

 

Odkazy:
O značce Ethnicraft ZDE.
Produkty Ethnicraft ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: other
Záruka: 2 roky
Hmotnost (kg): 1.95
Materiál: mahagonové dřevo
Průměr (cm): 40
Výška (cm): 14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: