Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Creature Cups

Seděl nehnutě a jenom ji tiše pozoroval. Dívala se na něj bez mrknutí, zpola schovaná a on se snažil potlačit svůj neklid, ten vnitřní nepokoj, který v něm vždy vyvolávala. Věděl, co chce, ale měl potřebu to obhájit, vysvětlit, říci, že je to správné a lidské. Slova však byla zbytečná, ona to věděla moc dobře též. Sebral odvahu a pomalu natáhl ruku. Velice lehce se jí dotkl – neucukla. Povzbuzen, pomalu, polehoučku přiblížil své rty a dopřál si krátký, pomíjivý dotek hladiny a napil se čaje. V kritickou chvíli, s hrnkem zvednutým k obličeji, zadržel dech a zpříma se na ní zadíval. Skoro se mu zastavilo srdce, když ji viděl v plné kráse – tak krásnou a tak blízko! Skoro měl pocit, že se zavlnila, že mu pokynula, aby se nestyděl a nebál, že je tam pro něj. Pil tedy dál, hltal až k zalknutí. A pozoroval, jak se pro něj nejdříve ostýchavě, pak ale stále odvážněji vynořuje, blyštivě krásná, omamně symetrická, designově čistá, tak blízká a přitom tak vzdálená. Jeho porcelánová chobotnice.

CreatureCup-AngleView-Octopus

Spřátelení milovníci designu,

mám tu čest Vám představit Creature Cups ™, krásné hrnky se zvířátky, co v nich bydlí. Jde o patentovaný design i výrobu ze Spojených států a můžete se setkat s milými zvířátky jako králíčkem v růžovém, liškou v červeném, ježečkem v blankytném či veverkou v modrém – ale i lebkou v černém, krokodýlem, drakem, T-rexem a podobně. Celkem máme 23 vzorů a další se pravidelně přidávají a vypadají úžasně:

liska cthulutrex

Hrnečky dělají radost nejenom dospělým, ale samozřejmě i dětem. My je máme doma již několik let a chobotnice je náš favorit! Navíc jsme jich řadu rozdali jako dárky a vždy to mělo obrovský úspěch. Podívejte se, které by se nejvíce líbily Vám: https://www.decoronline.cz/creature-cups/ 

Zvířátka se navíc ráda koupou v myčce i suší kožíšky v mikrovlnce a jsou tak ideálními společníky.

Na vánoce máme dostatečné zásoby, nemusíte se tak bát, že by na Vás nevyšlo – vybírejte srdcem! Navíc pro Vás máme ještě jeden bonus na závěr - video z představení Creature Cups pro český a slovenský trh.

 

Mějte se krásně,

Jirka, DecorOnline.cz

  

Sledujte nás!

blog bydlení

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení