Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Retro lustry na osm

VITA CUNA, VÍCE NEŽ JEN SVÍTIDLO

Když se Soren Ravn Christensen a Anders Klem před několika lety rozhodli navrhnout zcela výjimečný retro lustr, netušili, že půjde o jeden z nejprodávanějších lustrů své doby. Aby načerpali tu pravou inspiraci, museli se vrátit zpět v čase do doby, kdy si byla většina domácností podobné jako vejce vejci. Samotný návrh lustru Vita Cuna proběhl kupodivu velice rychle a snadno. Oba designéři se rozhodli pro nečekaně jednoduchou siluetu, která i přes viditelný nádech retro designu působí současně moderním až nadčasovým dojmem

 

Svítidla Vita Cuna se dočkala tří barevných variací- černé, zelené a bílé

retro lustry do obýváku

 

Výroba svítidla v dánské režii

Výroba lustru padla na věhlasnou značku Vita, která je původem z dánské Kodaně. Volba materiálu byla první částí realizace, kde bylo jasno téměř okamžitě. Aby působil lustr Cuna skutečně autenticky, byl zvolený kvalitní akrylát a ocel, která je následně lakovaná do požadovaných odstínů stínidel. Právě spojení těchto dvou materiálů s tvarovou čistotou, vytváří jedinečnou podívanou nejen v obývacích pokojích, ale také v kuchyních či kavárnách.

svítidla do kavárny

 

TVAR versus prostor

O tom, jak důležité je správné osvětlení prostoru, bylo napsáno již mnoho. Vita Cuna je svítidlo koncipované zejména pro lokální osvětlení určité části interiréru. Vzhledem k částečně zakryté žárovce putuje světlo do prostoru formou kuželovitého paprsku. To z něj činí ideální osvětlení sředu obývacích pokojů nebo jídelních stolů. Tak co říkáte? Chcete si doma svítit také tímto krásným lustrem? 

 

 

Sledujte nás!

moderni bydleni blog

DecorOnline.cz - buďte doma ve svém světě

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení