Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

Svoboda & Williams: aneb když už nemáte místo na další krásnou vázu

Ekonomové by řekli, že jen hromadíme statky. Ale vyhoďte starší věc jen proto, že pořizujete novou! Ano, jde to s botami či u dam s kabelkou. Tam je to dokonce často vítaný impulz. Ale vyhodím snad krásnou vázu kvůli jiné? To spíše jednu uklidím a druhou nainstaluji. A když už se nevejdou do skříně, tak jim vyhradím polici v garáži. Ta naše už je v podstatě neprůchodná, nemluvě snad o nějakém parkování. Nezbývá, než vše vyházet (nikdy!) nebo se časem přestěhovat do většího – a tady přichází na řadu Svoboda & Williams, který přehledně a na jednom místě nabízí prémiové nemovitosti z Čech a Slovenska.

og_img

Svoboda & Williams, renomovaná realitní kancelář s českými kořeny, působí na tuzemském trhu jako dominanční hráč v segmentu prémiových nemovitostí. V České republice poskytuje své služby téměř dvě dekády a v roce 2019 vstoupila i na slovenský trh. Její renomé je od počátku založeno jak na výjimečné kvalitě služeb a portfolia, tak na progresivní marketingové strategii, jejíž součástí je i pestrá lifestylová sekce webových stránek Svoboda & Williams. V té najdete kompletní přehled nejzajímavějších gastronomických podniků, designových obchodů, galerií, kosmetických salonů a dalších míst, která byste neměli v Praze, Brně a Bratislavě minout. V rubrice designovému vybavení interiéru najdete i odkaz na náš e-shop Decor Online :-)

Přiznám se, že na jejich stránky chodím často jen tak, protože mají v nabídce naprosto úžasné byty a domy. A jestli si nějaký pořídíte, nezapomeňte, že vybavit se musí s citem. A samozřejmě u nás :-)

Jirka, Decor Online

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení