Zákaznická podpora:info@decoronline.cz

UrbanWood

Značka Urbanwood nás oslovila tím, že pracují se dřevem, je to česká firma a produkty jsou kvalitní.

Na počátku budování značky byli dva středoškoláci, kteří se nadchli pro dřevo. Ve volném čase objevovali materiál, zkoušeli, co si k němu mohou dovolit a sbírali zkušenosti od truhlářů z rodiny. Přelomovou událostí bylo vítězství v regionálním kole soutěže RozjezdyRoku 2014. Ve stejné roce byl spuštěn i eshop a Urbanwood začalo dělat radost prvním zákazníkům. Dalším důležitým milníkem je počátek spolupráce se značkou Kartoons. Společně přivedli na český trh řadu produktů, například lampy.

Ideální dárek

Misí UrbanWood je tvořit stylové, dřevěné předměty, které potěší každého. Proto jsou výrobky oblíbeným dárkem či reklamním předmětem. Aby produkty ještě více přiblížili potřebám zákazníků, přidali laserové gravírování, díky kterému lze produkt doplnit o iniciály, věnování, vlastní logo a ještě více jej přiblížit vašim představám. Pro tyto služby nás prosím kontaktujte emailem či telefonicky ZDE.

Domov, kancelář

UrbanWood v letošním roce zabrousí i na pole interiérových doplňků. Připravují pro vás hned několik nových produktů, které oživí váš domov, zpříjemní pracovní prostředí či ulehčí stolování a přípravu pokrmů v kuchyni.

Všechny výrobky UrbanWood naleznete ZDE.

uw2uw